CHARLOTTE ?WIECZNIK 16 CM
CHARLOTTE ?WIECZNIK 16 CM
CHARLOTTE ?WIECZNIK 16 CM
CHARLOTTE ?WIECZNIK 16 CM

Świecznik ze szkła Charlotte Amalie 16 cm, Holmegaard

225,00 zł / szt.

Świecznik ze szkła Charlotte Amalie 16 cm, Holmegaard 4343600

Ilość
Produkt dostępny w ciągi 1Produkt chwilowo niedostępny tzn. brakuje go chwilowo również u producenta dni od złożenia zamówienia

 

Dostawa gratis od 300 PLN

 

14 dni na zwrot

 

test

Zapytaj o produkt
: 4343600

Per Lütken tworzył i żył zgodnie z ideą, że produkty ze szkła powinny emanować rzemiosłem i mieć określony ciężar. Zgodnie z tą myślą powołał do życia rozmaite wyroby ze szkła dające się liczyć w tysiącach. Wiele z nich jest dzisiaj uznawanych za klasyki słynące z dobrej jakości i kunsztu wykonania, na których opiera się marka Holmegaard.

Linia Charlotte Amalie, jako dziecko perfekcjonisty, prezentuje się doborowo. Per Lütken nazwał ją na cześć swojej żony i nie sposób przeoczyć kobiecego pierwiastka. Delikatne, obłe kształty tworzą spójną całość a przezroczyste szkło nadaje całości galanterii. Taki smukły świecznik to dzieło ponadczasowe. Może uświetnić codzienne posiłki oraz posłużyć jako dekoracja stołu na wigilię.

Szklany świecznik Charlotte Amalie występuje w dwóch rozmiarach. Pozwala tworzyć aranżacje dowolnie rozmieszczając je na stole, chociaż pojedynczo wygląda równie ujmująco.

Wysokość: 16 cm.

Dane techniczne

Projektant
Per Lütken
Producent
Holmegaard
Wysokość (około)
16 cm
Kolor
przezroczysty
Materiał
szkło dmuchane
Zmywarka
nie
Nowy


Komentarze (0)