Lista produktów marki Broste Copenhagen

Skandynawowie słyną z przytulnych i skromnych wnętrz, które nacechowane są intymnością i dostarczają chwili wytchnienia. Jeśli przyjrzymy się akcesoriom i dekoracjom wnętrz Broste Copenhagen to od razu zauważymy, że oferują właśnie to i jeszcze więcej. Łącząc północnoeuropejski minimalizm z wpływami zaczerpniętymi z licznych podróży wokół świata marka dostarcza oryginalne produkty wysokiej jakości. Dziewicze piękno materiałów zostaje podkreślone podczas obróbki i formowania ich zgodnie z nordyckim nurtem.

Jak sama nazwa wskazuje Broste Copenhagen jest marką z Danii. Jej początki sięgają 1955 roku i z dumą podkreśla swoje przywiązanie do tradycji. Jednocześnie zespół kreatywny cały czas dynamicznie pracuje nad rozwojem poszukując świeżych rozwiązań wnętrzarskich.

Marka sama o sobie mówi, że zajmuje się czymś więcej niż tylko projektowaniem wnętrz. Chcą dzielić się ze światem swoją wizją i pomóc mu zmieniać się na lepsze. Chcą dotrzeć do jak najwięcej ludzi, nie tylko garstki.

Jedne z najpopularniejszych projektów Broste Copenhagen dostępne w naszym sklepie to tekstylia, ciepłe koce, przytulne dywany i miękkie poduszki. Oprócz nich można wyróżnić nowoczesne meble oraz drobniejsze rzeczy, jak latarnie i dekoracje do kwiatów, doniczki i osłonki. Warto także zwrócić uwagę na elementy zastawy stołowej, z których można ułożyć swój własny, niepowtarzalny komplet, który oczaruje gości i podkreśli Twoje cztery kąty.