Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 56,00 zł - 1 760,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Często zastanawiamy się jak przyozdobić dom na święta ale jednocześnie zapominamy o zimowym ogrodzie, w którym drzemie duży potencjał. Kiedy wnętrze ocieka już świątecznym klimatem warto zadbać też o otoczenie naszego domostwa.

Zimowy klimat

Długie sznury lampek rozwieszone wokół domu robią tym większy efekt im więcej budynków na danej ulicy jest oświetlonych. Do tego lampki w oknach – wiszące czy postawione na parapecie, w kształcie Gwiazdy Betlejemskiej, albo puszczone luzem, wyglądają ciepło i kusząco podczas pobytu na dworze. Ganek także można ciekawie przyozdobić. Rustykalna, drewniana donica wyłożona gałązkami iglaków, do tego szyszki, żołędzie, może małe jabłuszka i kilka brokatowych bombek. Proste, eleganckie i śliczne.

Palenisko nie tylko latem...

Ważne jest także stworzenie bardziej prywatnej przestrzeni na tarasie i w ogrodzie. Rosnące drzewka, iglaste oraz te już bez liści, także można wykorzystać obwieszając je lampkami i ciepłymi kolorami. Ciepło w ogóle jest istotne zimowymi wieczorami. A dostarczą je paleniska marki Eva Solo czy Skagerak. Metalowe i minimalistyczne, będą służyć także w trakcie innych pór roku. Tak samo jak duże lampiony ze szkła, zwłaszcza udekorowane gałązką świerku.

Zadbaj o mieszkańców Twojego ogrodu

Warto także pamiętać o zwierzętach zamieszkujących nasz ogród. Wróble czy sikorki jeśli będą czuły się bezpiecznie a ich brzuszki będą pełne, to już wiosną się odwdzięczą – pięknym śpiewem a także uwolnią najbliższe otoczenie od owadów. Jednak najpierw trzeba się zaopatrzyć w solidny, dający się używać przez cały rok, karmnik. Najlepiej taki, który będzie nie tylko pojemny i praktyczny, ale i cieszący oko.