Lista produktów marki Interior Space

Invicta Interio to niemiecka marka ciesząca się dużą popularnością na całym świecie. Z całą pewnością wyróżnia się szeroką gamą produktów utrzymanych zarówno w klasycznych kształtach, jak i odważnych i nieszablonowych aranżacjach.

Inetrior Space, czyli marka pełna bestsellerów

Meble proponowane przez Invicta Interio utrzymane są w minimalistycznym stylu. W ofercie tej marki znajdą jednak również co nie co miłośnicy niepowtarzalnych projektów, takich jak na przykład oryginalna kolekcja stoliczków Art Deco.

Oferta zachwyci każdego, kto śledzi najnowsze trendy - producent na bieżąco uzupełnia swój asortyment o kolejne bestsellerowe produkty. Znajdziemy tu modne połączenie drewna  z czernią, nowoczesne rozwiązania pasujące do każdego wnętrza, ale i elegancki design wpadający w oko wszystkim miłośnikom szyku i przepychu.  

Modne lamy w Inetrior Space

W ofercie nie brakuje również stylowych lamp. Kolekcja Cocooning wprowadzi w zachwyt każdego wielbiciela naturalnego stylu. Minimalizmu natomiast doda każdemu wnętrzu kolekcja lamp Cage, która wyróżnia się  asymetryczną, ale bardzo prostą konstrukcją. Lampy z kolekcji Glory oraz Diamonds to coś co przypadnie do gustu wszystkim kochającym styl glamour. 

Dodatki na każdą kieszeń

Marka Interior Space ma do zaoferowania także produkty, które dodatkowo udekorują wnętrze, a więc tekstylia, nietypowe lustra czy zegary. Warto zaznaczyć, że produkty te cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu nie tylko na oryginalny design, ale i adekwatną cenę do jakości wykonania. Misa z podstawą w kształcie czach, lustro z ramą w postaci lin, czy wielki jaskraworóżowy dywan – to wszystko co zajdziesz w ofercie marki Interior Space. 

Naturalne materiały 

Warto podkreślić to, że wiele mebli od Invicta Interio zostało wykonanych z naturalnego drewna. Producent podkreśla, że dzięki temu kolory oraz kształty mebli bardzo często się od siebie różnią, a całość zyskuje niepowtarzalny charakter. Drewniane produkty mogą nosić naturalne ślady użytkowania, nierówności oraz minimalne odchylenia w wymiarze oraz kolorze.