Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 246,00 zł - 1 892,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Co jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego przedpokoju? Laur ten niewątpliwie należy do szafek na buty. Ten praktyczny mebel nie dość, że doskonale realizuje swoje zadania, to przy tym jest bardzo funkcjonalny, dba o utrzymanie porządku i pięknie dekoruje wnętrze.

Obecnie projektanci dwoją się i troją, tworząc szafki na buty w różnych wersjach i kształtach. Prócz tradycyjnych drewnianych szafek, odnajdziemy regały, półki ścienne, a także szafki na buty z siedziskiem przypominającym ławki.

Meble tego rodzaju odnajdą się w różnych stylizacjach. Te wykonane z drewna bliskie są estetyce skandynawskiej czy klasycznej – z kolei metalowe regały i półki na buty są sercem stylu nowoczesnego, choć równie dobrze odnajdą się w aranżacji industrialnej.

Rozważając zakup takiego dodatku zwróć też uwagę, na sposób przechowywania obuwia. Wolisz szafkę na buty wysuwaną, uchylaną, przesuwaną, a może nie ma to dla Ciebie zbytniego znaczenia? Preferujesz dużą liczbę przegródek i półek? Ile modeli na rynku, tyle możliwości, ale ostateczna decyzja zależy wyłącznie od Twoich preferencji.