Lista produktów marki Seletti

Innowacja, oryginalność, pop-art – czyli trzy główne cechy stanowiące Seletti. Od samego początku istnienia, czyli już od lat 60. XX wieku, włoska marka dąży do coraz lepszych rozwiązań bawiąc się formą oraz kolorami skupiając się na projektach zwłaszcza w kontekście kreatywnych rozwiązań wnętrzarskich.

Kolekcje Seletti to połączenie sztuki z produktami życia codziennego. Ich niecodzienne meble czy nowoczesne oświetlenie w kształcie zwierząt emanują radością, wszystkim wokół przekazując informacje o niekończącej się podróży pod sztandarem piękna.

Marka stawia na wolność wyboru, ewolucję i kreatywność co widać już po pierwszym kontakcie z ich produktami. Jednak najważniejszy dla Seletti jest profesjonalizm. Jej misją jest ciągły rozwój i poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań w dziedzinie dekoracji wnętrz.

Jeżeli lubisz, aby Twoje wnętrze było spójne z Twoim duchem, o którym można powiedzieć, że jest nieujarzmiony, nie zadowala się byle jakimi odpowiedziami i cały czas się rozwijaosobiste i zjawiskowe kreacje Seletti są dla Ciebie.