Aktywne filtry

Dzień matki to wyjątkowy dzień dla wielu kobiet, zarówno matek, jak i córek. To doskonała okazja, aby w życiowym pędzie, zatrzymać się na moment, spotkać się i porozmawiać przy kawie i ciastku. To także doskonała okazja, aby podarkiem pokazać mamie jak ważna jest dla nas. Wazon, element zastawy stołowej, wyjątkowy świecznik czy ozdoba, to drobne rzeczy, które cieszą i które swoim widokiem przypominają o waznych osobach.

Najlepsze marki dla kobiet

W Deco Skład- sklepie z szerokim asortymentem wyposażenia wnętrz, znajdą się propozycje prezentowe dla wszystkich pań. Oto nasza lista z naszymi propozycjami, której dumnie nadaliśmy tytuł: Design kocha kobiety. Wyselekcjonowane produkty wielu marek, pośród których nie zabrakło Menu, Sagaform, Bloomingville, czy Eva Solo. Wśród nich znajdą się kubki termiczne, nowoczesne wazony, szkatułki na biżuterię, lusterka kosmetyczne, tekstylia a nawet meble. 

Świece, pledy, doniczki...

Każda kobieta uwielbia otaczać się pięknymi przedmiotami, produktami wyjątkowymi o ponadczasowej formie. Pięknie pachnąca świeca, czy dyfuzor zapachowy to chwila relaksu dla zmysłów, podczas kąpieli lub czytania książki. Bawełniany pled, zawsze pod ręką gdy zrobi się chłodno, by móc otulić się nim i zapomnieć o trudach minionego dnia. Ekologiczne doniczki, osłonki na zieleń od marki Ooohh udekorują przestrzeń zieleni, która nawilża powietrze i uwalnia je od wszystkich toksyn w powietrzu.... Te i inne propozycje czekają właśnie tutaj na wyciągnięcie ręki w naszym sklepie wyposażenia wnętrz.

Wszystko czego dusza zapragnie

Oryginalny prezent może przyjąć wiele form. Nietuzinkowa dekoracja na komodę, finezyjna karafka na wodę, duży szklany wazon, a może duży kubek na herbatę?