Lista produktów marki Pappelina

Pappelina to niezwykła szwedzka marka oferująca tkane ręcznie nowoczesne dywany do wnętrz oraz na zewnątrz. O niezwykły design każdej sztuki dba Lina Rickardson, która jest założycielką firmy. Należy jej przyznać, że doskonale zna się na swojej pracy, gdyż tkane ręcznie dywany Pappelina zdobią wiele domostw już od 1999 roku.

Oferta tej skandynawskiej marki jest niewiarygodnie szeroka. Oczywiście jej konikiem są dywany, ale w swoim katalogu Pappelina ma także inne tekstylia dekoracyjne i użytkowe, np. do kuchni. Wszystko jest starannie dopracowane w najmniejszych szczegółach, dzięki czemu stworzenie przytulnej aranżacji do salonu, kuchni, sypialni a nawet na taras z marką Pappelina to czysta przyjemność.

Dywany Pappelina są bezwonne, bezpieczne dla alergików i można je prać w pralce. Nie odkształcają się, są miłe w dotyku oraz odporne na pazurki czworonogów oraz ich sierść, która nie wbija się we włókna. Kolejnym atutem jest certyfikat trudnopalności Cfl-s1, który pozwala na cieszenie się tekstyliami Pappelina w miejscach publicznych.

Środowisko jest bardzo ważne dla tej szwedzkiej marki. Dlatego wszystkie produkty powstają w ich rodzimym kraju i są wynikiem ręcznej pracy. Do ich wyrobu używa się głównie tworzywa, które jest ciekawą alternatywą dla naturalnych dywanów. Co najważniejsze, każdy produkt Pappelina jest wolny od ftalanów.

Nowoczesne dywany Pappelina mają skandynawski design. Dotyczy to zarówno mnogości wzorów i kolorów, ale także samej użyteczności. Są przystosowane do ogrzewania podłogowego i nie przesuwają się na podłodze podczas odkurzania. Dla nas absolutna rewelacja!