Cena (PLN)

Cena

  • 888,00 zł - 8 100,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Jak wygląda idealny kącik telewizyjny? Musi prezentować się lekko i designersko, dlatego jego niewątpliwym elementem jest szafka pod telewizor. I choć jest to mebel, który służy głównie do ustawienia sprzętu RTV, to możemy go wykorzystać także w inny sposób.

Szafki RTV widowiskowo eksponują to, co w naszym pomieszczeniu jest dla nas najistotniejsze. Dostępne są one w różnych stylach i kompozycjach - część z nich posiada dodatkowe półki, na których możesz postawić płyty CD, DVD oraz inne nośniki i dekoracje.

Poza swoją niewątpliwą praktycznością i funkcjonalnością, szafki pod telewizor wykonane są z różnych materiałów i elementów dekoracji. Odnajdziemy projekty skomponowane w stylu kolonialnym, naturalnym, loftowym, skandynawskim, industrialnym bądź rustykalnym. Ich swoboda wykonania jest wręcz nieograniczona!

Dlatego, jeśli zależy Ci na komforcie oglądania i równie mocno kładziesz nacisk na aspekt wizualny, to prezentowane przez nas modele są świetnym punktem wyjścia do skomponowania Twojego indywidualnego wnętrza.