Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 104,00 zł - 5 699,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Lustra spełniają w naszych mieszkaniach wiele funkcji. Prócz tej podstawowej – przejrzenia się w nich i sprawdzenia, jak wyglądamy, są niezbędnym elementem całego wystroju. Odpowiednio dobrane ramy tworzą wysublimowaną całość kompozycji.

Jak dobrać lustro? 

Lustra do pokoju urządzonym w minimalistycznym, industrialnym czy loftowym stylu powinny posiadać skromne, geometryczne wykończenie. Natomiast lustra w złotej ramie to esencja klasycznych, eleganckich projektów. Okrągłe tafle, które zdobi złota rama to modny symbol odwołującego się do natury stylu boho. Obramowanie w kolorze złotym czy wykonane z drewna będzie wspaniałą dekoracją w myśl stylu kolonialnego. Lustra w złotej ramie to bez wątpienia element ponadczasowy i jednocześnie nieustannie modny.

Powiększ wnętrze

Za pomocą luster do pokoju, wyczarujemy magiczny, intymny klimat. Lustra do przedpokoju, do którego zazwyczaj nie dociera zbyt wiele promieni słonecznych, to doskonały pomysł na jego wizualne powiększenie. I choć jest to tylko złudzenie optyczne, nasz przedpokój zyska w oczach dodatkowy metraż. Ich mniejsze odsłony okażą się niezbędne w wykonaniu perfekcyjnego makijażu i innych czynności higienicznych wymagających precyzji.