Lista produktów marki Södahl

Södahl, czyli im mniej tym lepiej!

Duńska marka Södahl od ponad 50 lat zachwyca konsumentów ponadczasowym stylem i konsekwentnym podążaniem za swoimi wartościami. Jak twierdzą założyciele, marka powstała po to, by inspirować konsumentów do odnawiania swoich wnętrz oraz dostarczać piękne, minimalistyczne i przede wszystkim funkcjonalne produkty. Oferta marki Södahl jest wciąż aktualizowana o coraz to nowsze produkty, podążając za zmieniającymi się trendami.

Skandynawski świat tkanin

To właśnie w Skandynawii istnieje wieloletnia tradycja używania i tworzenia tekstyliów z naturalnych materiałów, takich jak bawełna, wełna, czy len. Dzięki tkaninom będziemy w stanie w nietuzinkowy sposób ozdobić nasze wnętrze i wnieść do niego nieco kontrastu. Najczęściej jednak spotkamy się tu z ograniczoną gamą kolorystyczną, która przede wszystkim składa się z jasnych, stonowanych odcieni. Marka Södahl  przede wszystkim znana jest właśnie z tekstyliów:w swojej ofercieposiada m.in.podkładki pod talerze, ściereczki kuchenne, pledy, ręczniki, obrusy, pościele, a także kolorowe, dziecięce poduszki.

Co nieco dla najmłodszych

Marka Södahl przez wiele lat swojej działalności, utworzyła również małe co nieco dla najmłodszych. Przede wszystkim mowa tu o miękkich i kolorowych dywanach imitujących zwierzęta, przytulnych poduszkach, czy oryginalnych pościelach. Warto również wspomnieć, że producent ten koncentruje się na najwyższej jakości produkowanych artykułów oraz przywiązuje ogromną uwagę do wykorzystywanych do produkcji materiałów i warunków, w których odbywa się produkcja, dlatego bardzo często na opakowaniach ujrzymy logo certyfikatów Oeko-Tex® oraz GOTS.