Zastawa stołowa

Zastawa stołowa może być podstawowa, składająca się z talerzy głębokich, obiadowych i deserowych, przy których leży komplet sztućców, niezależnie czy przy stole siedzi 6 osób, 12 albo i więcej.

Talerze na sztuki to wspaniała opcja nie tylko ze względu na możliwość dobrania odpowiedniej ilości, ale i fasonu, który będzie odpowiadał Twojej jadalni. W ten sposób można połączyć kolory, style i materiały, aby jak najbogaciej ugościć biesiadników. Jak już ułoży się taki idealny komplet talerzy, można pomyśleć nad udoskonaleniem swojej zastawy stołowej.

Aby wieczerza przebiegła od początku do końca komfortowo warto zadbać aby wszystkie niezbędne dania i napoje były wystawione od razu. W tym celu polecamy dzbanki, imbryki i różnej maści karafki, a także sosjerki, mleczniki i cukiernice. Warto również pamiętać nawet o tych rzadziej używanych elementach zastawy jak kieliszki do jajek.

Jeśli jesteś fanem owoców albo wymyślnych sałatek, przystawek czy pucharów z lodami, to powinny Cię także zainteresować miski. Przeróżne, w wielu rozmiarach, porcelanowe czy szklane, prezentują się niesamowicie, jednocześnie podkreślając obecne potrawy.

Niektóre z nich serwuje się bezpośrednio w naczyniach, w których zostały upieczone. Takie żaroodporne półmiski, również dostępne w naszym sklepie internetowym, warto jednak położyć na podkładkę pod gorące naczynia albo wystawną drewnianą deskę. Owa deska będzie ładnie korespondować do obecnych pod talerzami plecionych z trawy morskiej podkładek i wazonu z kwiatami.

Zastawa stołowa  Jest 218 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 218 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 218 elementów

Zastawa stołowa

DECO SKŁAD

Nowe produkty

Promocje