Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 78,00 zł - 3 469,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Pomieszczenia industrialne cieszą się dziś ogromną popularnością i są często polecane przez doświadczonych projektantów wnętrz. Wysokie sufity oraz surowe, minimalistyczne wykończenie staje się coraz modniejsze. W dużej przestrzeni tego typu idealnie sprawdzi się stojące lub wiszące oświetlenie w prostej formie. Polecamy między innymi sufitowe oraz ścienne lampy industrialne zarówno do salonu, jak i sypialni. Loftowe wnętrza stają się także wyrazem luksusu. Architekci projektują przestronne apartamenty, których aranżacja skupia się na prostych kształtach.

Wybierając produkty w naszym sklepie internetowym, mają Państwo pewność, że zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, o co dbają najlepsi producenci: Dutchbone, Madam Stoltz, MENU, Pallero Light & Object, It's About RoMi, Shilo, Zuiver. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie światło do swoich wnętrz. Proponujemy modne lampy:

  • w wielu kolorach (np.: białe, czarne, szare, brązowe),

  • w różnych kształtach, formach, materiałach (np.: surowy metal) i rozmiarach,

  • perfekcyjne do skandynawskiego stylu.

Prosta lampa przypominająca oświetlenie fabryczne, w którym, główny element stanowi żarówka to najmodniejszy akcent nowoczesnych wnętrz. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.