O nas

Dobry przewodnik to gwarancja udanej wycieczki. Nasz zespół to zgrana drużyna profesjonalistów, miłośników skandynawskiego wzornictwa i pięknych wnętrz . Chcemy towarzyszyć Tobie w pełnej przygód, barwnej i ekscytującej podróży w głąb świata współczesnego designu i wspierać Cię w Tworzeniu własnej, wyjątkowej przestrzeni.

Goszcząc w naszych progach, w sklepie stacjonarnym lub internetowym , odnajdziesz zarazem magię domowego zacisza i splendor kultowego wnętrza. Zajrzyj do nas i zainspiruj się! Zdefiniuj swoją domową przestrzeń według własnej kategorii piękna i dobrego smaku. Z naszej strony możesz liczyć na świeże spojrzenie i śmiałe rozwiązania, odrobinę inspiracji i zaraźliwej pasji do aranżacji wnętrz.

Deco Skład to także ukłon w stronę klasyki i nordyckiej tradycji designu - propozycja dla wytrawnych koneserów dobrego smaku oraz wszystkich tych, którzy po prostu kochają swoje wnętrza! Deco Skład to codzienna dawka radosnej energii, która kryje się w przedmiotach domowego użytku oraz dekoracyjnych akcesoriach wyposażenia wnętrz . Niech oferta produktów Deco Skład posłuży Ci jako mapa i wskaże usłaną niespodziankami drogę do... Twojego domu marzeń! Zabierz ze sobą pamiątki z podróży i uczyń swoje wnętrze wyśnionym kawałkiem świata - Twoim ulubionym miejscem na ziemi!