Lista produktów marki JUNA

Juna to duńska marka mocno zakorzeniona w swoim skandynawskim pochodzeniu. Oferta marki to tekstylia nowoczesne i klasyczne, zawsze sprawnie łączące północnoeuropejski klimat z najwyższą jakością, na której opiera się jej filozofia.

Początki marki sięgają lat 70 ubiegłego wieku. Do dzisiaj udało się zachować cechy, które sprawiły, że Juna wyróżniała się na tle konkurencji. Utworzona z klientami więź bazuje przede wszystkim na spełnianiu oczekiwań – jakości i dbałości o szczegóły z certyfikatem Oeko-tex.

Juna to autorskie projekty ręczników, pościeli, obrusów i wielu innych tekstyliów codziennego użytku. Często można spotkać wykonane z bawełny, zawsze odpowiednio przystosowane do swojej funkcji – o dużej chłonności, czy wręcz przeciwnie, odpornej na wilgoć. Nie brakuje także dodatków bardziej dekoracyjnych, tematycznie nawiązujących do pór roku i świąt.

Lata doświadczenia stawiają Junę w czołówce skandynawskich marek tekstylnych. Sami o sobie mówią, że mają wiedzę i doświadczenie, które rezultują miękkim, przyjaznym dla skóry i otoczenia produktom. Dodatkowo wszystkie ręczniki, podkładki, ścierki czy obrusy sygnowane marką Juna odpowiadają obecnym zapotrzebowaniem nie tylko technicznym, ale i designerskim, zawsze nadążając za aktualnymi trendami.