Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 29,00 zł - 940,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Stół przykryty obrusem, na nim efektownie przygotowane potrawy i piękna zastawa, a przy każdym talerzu – eleganckie sztućce. To właśnie one są idealnym dopełnieniem, dlatego warto wybierać komplety komponujące się z pozostałymi elementami nakrycia. W ofercie Deco Skład znajdziesz zestawy, które zaskoczą Cię swoim designem. Proponujemy sztućce stalowe – czarne, czarno-złote, a także złote i srebrne. Obok nich w katalogu widnieją też drewniane szpatułki i łyżki, w tym te do nakładania potraw, np. sałaty i wiele innych akcesoriów.

Każdy komplet zawiera to, co najważniejsze, czyli:

  • widelce,
  • noże stołowe,
  • łyżki obiadowe,
  • łyżeczki do herbaty.

Prezentowane zestawy są wyrobami najlepszych marek. Produkowane są z wysokojakościowych materiałów, w tym ze stali nierdzewnej wysokiej próby czy drewna tekowego. Niepowtarzalne wzornictwo sprawia, że proponowane sztućce są idealne nie tylko na co dzień, jako komplety obiadowe. Będą też oryginalną ozdobą stołu na wyjątkową okazję.

Spiszą się również jako zestawy gastronomiczne. Klienci lokalu wyposażonego w proponowane przez Deco Skład sztućce złoto-czarne, jak i wszystkie inne, z pewnością będą oczarowani ich efektownym wyglądem.

Już teraz przejrzyj naszą ofertę. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w niej akcesoria, które spełnią Twoje największe oczekiwania.