Lista produktów marki MiDSTY

Polski design

MiDSTY to polska marka, która pojawiła się stosunkowo niedawno, jednak już zdążyła podbić serca wielu miłośników oryginalnego oraz funkcjonalnego designu. Marka MiDSTY projektuje meble, które nie tylko mają się pięknie prezentować, ale przede wszystkim wywoływać pozytywne emocje.

Funkcjonalność w minimalistycznych formach

Jak twierdzą założyciele MiDSTY, głównym celem marki jest nadanie w maksymalnym stopniu funkcjonalności eleganckim i pięknie wyglądającym meblom. Projektanci nieustannie pracują nad tworzeniem unikalnych form, oryginalnych faktur, a także intrygujących kolorów, tak, by upiększać nasze wnętrza praktycznymi, a zarazem luksusowymi meblami.

MiDSTY, czyli radość z oglądania

Marka MiDSTY w swojej ofercie posiada zarówno komody RTV, stoły do jadalni, stoliki kawowe, jak i wysokie komody i akcesoria. Proces tworzenia mebli MiDSTY to sztuka dobrego wyczucia odbiorców – poznanie ich emocji, samopoczucia. Wśród oferty, z całą pewnością warto zwrócić uwagę na kolekcję Signature, która została stworzona z dbałością o szczegóły. Składa się ona między innymi z komody Jukebox inspirowanej klasycznym wystrojem, ale w nowoczesnym wydaniu, czy z komody RTV Raggio, a więc flagowego projektu marki.