Lista produktów marki Morsø

Morsø jest duńską firmą z wielopokoleniowym doświadczeniem, z którego czerpią to co najlepsze – inspirację i wiedzę. Specjalizują się w produktach codziennego użytku w kuchni, dzięki temu, każdy produkt jest zaprojektowany z najwyższą starannością. Produkty łączą w sobie skandynawski design i użytkowość. Oprócz estetyki wykonania twórcom zależy, aby ich produkty ułatwiały codzienne funkcjonowanie w kuchni

W ofercie marki znajdują się najróżniejsze garnki i patelnie, z różnych surowców, zarówno stalowe i aluminiowe, jak i ceramiczne, do ich wykończenia wykorzystano zapobiegające przywieraniu, wolne od PFOA i PFOS. Jest to specjalność firmy od 1853 roku, współcześnie rozszerzyli swoją działalność o serię akcesoriów do kuchni – noże, sztućce, deski do krojenia czy młynki do przypraw.

Marka Morsø pozwala zaopatrzyć jednak nie tylko kuchnię, ale proponują także ozdoby na taras, takie jak lampiony. Jeśli jednak zapragniesz stworzyć spójny z produktami wystrój na stole, to produkują także wysokiej jakości wazony czy figurki dekoracyjne.