Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 494,00 zł - 10 549,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Urządzając miejsce do pracy, jednym z nieodłącznych elementów wyposażenia, jakie bierzemy pod uwagę, jest biurko.Przydaje się ono nie tylko w pokoju pilnego ucznia, ale także w domowym gabinecie. Taki osobisty sekretarzyk pozwoli Ci na komfortową pracę, ale i wkomponuje się w aranżację domowej przestrzeni.

Oprócz klasycznych modeli z szafkami i półkami, możemy zdecydować się na totalnie minimalistyczny design pozbawiony jakichkolwiek dodatków. Wybierać możemy też w materiałach - zaczynając od drewna, stali, szkła, płyt na wysoki połysk lub mat – z rzeźbionymi dekoracyjnymi elementami lub bez.

Jeśli planujesz korzystać z biurka okazjonalnie być może dobrym rozwiązaniem okaże się składane biurko albo konsola, która w ciągu dnia będzie pełniła rolę dodatkowego miejsca do wyeksponowania ozdób.

Z kolei, gdy nie jesteś w stanie wygospodarować dodatkowego miejsca do pracy, biurko świetnie będzie się prezentować w sypialni pod oknem lub w salonie. Ot, taki wygodny, wytrzymały i oryginalny sekretarzyk to również ponadczasowa dekoracja i zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż praca w łóżku z laptopem na kolanach.