Lista produktów marki Antoine

Antoine to marka tak wyjątkowa jak jej twórcy - Dominique Gindre i Jean-Noël Ozouf, duet stworzył produkty, które zaskoczyły nawet Francuzów. Stworzyli perfumowane detergenty do prania, a właściwe piorące perfumy. Ich celem było, żeby wyprane ubrania pachniały prawdziwymi perfumami o najwyższym poziomie, a nie płynem do prania lub płynem do płukania tkanin. Używają tych samych surowców, z których powstają wysokiej klasy perfumy, udało im się utrzymać ideę perfumerii niszowej w czymś tak powszechnym.

Zapach towarzyszy nam w ciągu całego dnia - na ręcznikach, pościeli czy ubraniach, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości składników produkty Antoine są trwałe, ale delikatne i nie osaczają. Marka proponuje 4 zapachy, dla kobiet i mężczyzn, a także dwa uniwersalne, dzięki temu każdy odnajdzie zapach idealny dla siebie lub dla danego rodzaju tekstyliów.

Twórcy francuskiej marki zadbali także o wygląd produktów - szklane flakony w klasycznym stylu retro i minimalistyczna, elegancka etykieta, sprawiają, że buteleczek nie trzeba wcale chować głęboko do szafy. 

Produkty Antoine sprawdzą się doskonale jako prezent dla osób eleganckich, ceniących walory estetyczne, a przede wszystkim wrażliwych na piękne i ekskluzywne zapachy.