Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 20,00 zł - 1 239,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Świąteczny czas to niezwykły, magiczny czas. Wiąże się z nim szereg czynności, bez których święta Bożego Narodzenia nie byłyby tym, za co je kochamy. Jedną z nich jest wypiekanie przeróżnych słodkości. Nasz sklep internetowy poleca foremki do pierników marki Bloomingville – piernikowy ludzik i ciasteczka w kształcie choinki to elementy, których nie może zabraknąć!

Pojemniki ze świątecznym akcentem

Po udekorowaniu tych słodkości warto zadbać o odpowiedni pojemnik. Nie musi być to nudna puszka. Ten element zastawy stołowej może być jednocześnie nietuzinkową ozdobą świąteczną – z zimowymi motywami, wizerunkiem renifera czy złotymi zdobieniami będzie mógł swobodnie stać pomiędzy stroikiem z bombkami a dzbankiem z barszczem

W odświętnym stylu

Równie istotne są eleganckie świeczniki, białe, porcelanowe talerze i sztućce. Jeżeli lubisz łamać konwenanse to co powiesz na zestaw złotych, albo czarnych, sztućców? Albo czerwony obrus jest czymś, bez czego nie wyobrażasz sobie suto zastawionego stołu? Ciekawe też są dekoracyjne misy w kształcie bałwana czy jabłka od marki Sagaform. Cieszą oko i potęgują świąteczny klimat.