Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 465,00 zł - 3 699,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Stołek barowy, czy hoker?

Są nowoczesne, ładne, pełne szyku i coraz częściej stanowią nowoczesną odmianę krzeseł przy kuchennej wyspie … Stołki barowe, bo o nich mowa to doskonały mebel, którego must have stanowią dodatkowe podnóżki podnoszącego komfort siedzenia.

Stołki barowe we wnętrzach

Hokery to przy okazji świetne dodatki, które podkreślają nowoczesność aranżacji. Obecne modele kuszą wręcz najrozmaitszymi kolorami i kształtami. Od najprostszych, podwyższonych taboretów bez oparcia, po hokery wyposażone w wygodne oparcia i podłokietniki. Zaskakują też swoją miękkością, dodając przestrzeni nutę fantazji i estetyki.

Tapicerowany stołek barowy?

Dużym atutem stołków barowych jest ich różnorodność. Do wyboru mamy hokery tapicerowane, rattanowe, wysokie, niskie, na nóżkach metalowych lub drewnianych, z siedziskami z różnych materiałów - tworzywa sztucznego, aksamitu, skóry czy drewna.

Dzięki temu sprawdzą się nie tylko we wnętrzach loftowych i nowoczesnych, ale również klasycznych i rustykalnych. Co więcej, hokery to meble bardzo funkcjonalne. Dobrze się prezentują zarówno przy blacie kuchennym, jak i w mieszkaniu z wysokimi parapetami, które mogą zostać wykorzystane jako robocze biurko czy toaletka.