Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 72,00 zł - 864,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Dywanik pod choinkę to praktyczny element dekoracyjny. Chroni Twoją podłogę przed porysowaniem i jednocześnie stwarza miejsce na ułożenie prezentów. Kolejnym ważnym tekstylnym elementem na święta jest popularna zwłaszcza za wielką wodą skarpeta na prezenty. Prosty design i delikatne kolory pomagają im się wpasować do wnętrza urządzonego w każdym stylu. No i kto powiedział, że koniecznie muszą wisieć nad kominkiem? Na ścianie będą wyglądać równie pięknie. Zwłaszcza, jeśli obok będzie kalendarz adwentowy. Marka OYOY zadbała, aby oczekując wigilii uszczęśliwiać naszych najbliższych małymi podarunkami przez całe 24 dni.

Świąteczne przybory kuchenne 

Żeby nie pobrudzić się w trakcie godzinnych zmagań w kuchni warto się zaopatrzyć w fartuszek oraz pasujący wzorem zestaw ręczniczków świątecznych. Takie bawełniane gadżety, oprócz swojej użyteczności, także poprawią nastrój w tym pomieszczeniu.

Przytulnie i ciepło 

No i oczywiście coś na walkę chłodem i krótką obecnością słońca. Pledy i koce będą idealnymi sojusznikami. W wielu kolorach i o delikatnych wzorach sprawdzą się także jako narzuta. Będą podkreślać przytulny wystrój zwłaszcza w kombinacji z owczą skórą rozłożoną obok.

Gwoździem programu wśród tekstyliów na święta jest oczywiści obrus. Nasz sklep internetowy proponuje w tym roku coś nietuzinkowego. O ile wigilijny stół kojarzy się z białym obrusem, to nigdzie nie jest napisane, że to konieczność. Dlatego proponujemy trochę zaszaleć i położyć czerwony lub zielony obrus. Będzie podkreślał rozstawione wokół dekoracje bożonarodzeniowe i ładnie kontrastował z białą zastawą.