Lista produktów marki Madam Stoltz

Pernille Stoltz często podróżuje i znaczną część swego życia spędziła w Indiach i w Chinach. Dzieląc się obowiązkami z mężem, Peterem Bundgaardem, stworzyli firmę, która już ponad 20 lat funkcjonuje jako Madam Stoltz.

Podczas licznych podróży po Indiach Pernille Stoltz ulega wpływom i doznaniom, które rozkwitają po powrocie na Bornholm, gdzie mieści się siedziba marki.

Znajdująca się na Morzu Bałtyckim wyspa jest częścią Skandynawii kojarzonej z chłodem, ale znacznie się różni od stereotypowego opisu tej krainy. Jej niepowtarzalność i niezwykły mikroklimat od lat inspiruje artystów.

Połączenie wpływów skalistego klimatu wyspy i orientu przywiezionego prosto z Indii to kwintesencja marki, gdzie skandynawski minimalizm łączy się z oryginalnymi elementami kultury wschodu.

Znana w całej Europie marka Madam Stoltz zajmuje się produkcją mebli i dodatków do wnętrza i ogrodu, wazonów, tekstyliów i szerokiej gamy dekoracji świątecznych. Wysokiej jakości ceramika, drewno czy plecionki przyjmują przeróżne intrygujące i kuszące formy aby jak najlepiej uzupełnić naszą przestrzeń życiową.