Lista produktów marki Nordic Tales

Marka Nordic Tales opowiada wielkie i inspirujące historie poprzez swoje projekty - meble, oświetlenie i dodatki. Można tu znaleźć wiele rozmaitości gotowych zaspokoić potrzeby użytkowe i estetyczne, które są świadectwem świetności tej skandynawskiej marki.

Dania słynie z wielkich projektów i śmiałego, przełomowego designu. Nie dziwi więc, że to właśnie w duńskim Aarhus, w 2012 roku, swój początek miała marka Nordic Tales, która szybko zdobyła uznanie za zaskakujące kreacje oraz słuchanie potrzeb swoich konsumentów.

Dzisiaj Nordic Tales ma na swoim koncie wiele wystaw w niejednej europejskiej stolicy, po których pozytywny feedback zmienił losy marki nieodwracalnie. Jej dodatki do wnętrz, meble czy lampy są już cenione także poza Starym Kontynentem.

Nordic Tales chętnie korzysta ze zdobyczy najnowszej technologii. Używanie drukarki 3D czy wirtualnej rzeczywistości jest dla niej codziennością. Sprzedaż produktów docenianych na całym świecie rośnie a przyszłość wygląda obiecująco!

Skandynawskie wzornictwo opiera się na prostocie i minimalizmie. Dlatego projekty Nordic Tale są tak cenione. Zdecydowaliśmy się je dodać do naszej oferty także ze względu na uniwersalizm, zaskakujące rozwiązania techniczne i jakość surowców. Naturalne, nierzadko z litego drewna, zaskakują połączeniem form, barw i stylów.