Lista produktów marki Hübsch

Szczęście jest czymś ważnym i niezbędnym, a jednocześnie delikatnym i ulotnym. Mimo to marka Hübsch zdecydowała, aby właśnie to słowo, a raczej cały szereg życiowych decyzji, było podstawą, na której opiera się cała ich działalność.

Flemming Hussak, Jannie Krüger i Daniel Henriksen założyli Hübsch w 2010 roku. Od tej pory marka się rozrasta i już wiele lat jest rozpoznawana jako jedna z wiodących duńskich marek w świecie wystroju wnętrz. Hübsch osiągnął ten status traktując swoich klientów bardziej jak partnerów biznesowych jednocześnie starając się szukać rozwiązań a nie przeszkód.

Trzymając rękę na pulsie, ta duńska marka co roku wypuszcza modne dodatki do domu. Każdy mebel, lampa czy nawet najmniejszy element zastawy stołowej jest wykonany starannie. Jest przejawem unikalnego stylu i zmysłu artystycznego.

Do produkcji swoich produktów często używają naturalnych materiałów, jak rattan, drewno dębowe czy nawet recyklingowe. Hübsch przypadnie do gustu fanom minimalizmu i niewyszukanych rozwiązań.