Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 36,00 zł - 512,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Pojemniki do przechowywania żywności chronią produkty od promieni słonecznych, kurzu i utleniania, a także pomagają przedłużyć okres przydatności i zachować właściwości odżywcze. Argumentów „za” jest więcej, jak chociażby ciekawy design.

Do wyboru do koloru 

Czasy nudnych, albo nawet brzydkich słoików odeszły w zapomnienie. Światowe marki prześcigają się aby przedstawić produkt miły dla oka i użyteczny. Szkło, porcelana, a nawet naturalne drewno to tylko przykłady użytych materiałów. Zostały połączone z kolorami i nabrały takich kształtów, aby spełniać najwyższe normy estetyczne.

Stylowa organizacja

Jeśli chcesz mieć pod ręką tzw. suche produkty spożywcze, jak makaron, mąka, przyprawy, to także znajdziesz coś dla siebie. Odpowiedni pojemnik nie tylko spełni swoją rolę wzorowo, ale i podkreśli design panujący w kuchni, która przecież jest sercem domu. Warto zatem poświęcić chwilę i zwrócić uwagę na dobór nawet tak małych akcesoriów.

Nowoczesne, minimalistyczne i modne pojemniki kuchenne można włożyć do lodówki. Dzięki nim unikniemy brzydkich zapachów, czy ich mieszania się. Wykonane z tworzywa są szczelne o praktycznych kształtach, które nie marnują ograniczonej przestrzeni.

Funkcjonalne i modne

Specjalne chlebakimaselnice i karafki zostały stworzone z myślą o dopełnieniu zastawy stołowej. Można w nich przechowywać pieczywo czy oliwę z przyprawami a potem bezpośrednio podać razem z daniem głównym, bez zbędnego przekładania i brudzenia dodatkowych naczyń.