Lista produktów marki Stelton

Wyjątkowe wnętrza to te malowana pasją, doprawione odrobiną talentu i stylu, a także szczyptą miłości do dobrego designu. Nieszablonowe projekty, operowanie symboliką i szczegółem, który ma w sobie moc ekspresji i definiowania całości, to domena prawdziwych wirtuozów formy, do których bezsprzecznie należy marka Stelton.

Duńska firma działająca w branży wzornictwa przemysłowego to nowatorski pomysł pary przyjaciół, którzy zdecydowali, by połączyć swoje siły i stworzyć produkt o potencjale rynkowego bestsellera. Stelton (nazwa pochodzi od kombinacji nazwisk założycieli - Steallana i Cartona), to marka oferująca przedmioty codziennego użytku, które dziś wpisują się w poczet klasyków designu. Ambitny duet swą przygodę twórczą rozpoczął skromnie - od wypuszczenia kolekcji akcesoriów do kawy i herbaty. Od tamtej chwili nic nie było już takie jak wcześniej - duńscy projektanci podbili dziki zachód designu i serca wielu domowników!

Ciesząca się uznaniem i dużą popularnością, marka Stelton, ma dziś na koncie szeroki asortyment produktów, rzeszę fanów, mnóstwo sukcesów i prestiżowych nagród. Może się również poszczycić współpracą z największymi nazwiskami z branży wzorniczej. Współczesne kolekcje to oryginalna, lecz wierna interpretacja duńskich wartości. Najbardziej osławionym elementem oferty marki jest kultowy termos Stelton, który ukazał się w 1986 roku i po dziś dzień nie schodzi z rynkowego podium. Dużą sympatią i nieodmiennym zainteresowaniem cieszą się też inne produkty, na przykład czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej czy kubek termiczny Stelton.

Pod czujnym okiem nowego dziś właściciela, firma niezmiennie się rozwija, wprowadzając w życie nowe pomysły, a jednak nadal hołdując akcentom wyrastającym głęboko z duńskiej tradycji oraz estetyki i historii marki. Filozofia designu Stelton jest prosta: tworzyć produkty, które mają swój określony cel i przeznaczenie, jednocześnie odpowiadając pragnieniom i potrzebom klienta. Prostota, funkcjonalność i innowacja - to trzy elementy rozpoznawcze marki. Fundamentalnym, znajdującym potwierdzenie w palecie produktów Stelton, hasłem przewodnim "mniej znaczy więcej" domykamy naszą opowieść o skandynawskim duchu, który strzeże atmosfery domowego ogniska, inspirujących i stylowych, niepowtarzalnych wnętrz.