Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 15,00 zł - 1 087,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Dekoracje do postawienia na parapecie, komodzie czy półce z książkami albo i do powieszenia nad kominkiem. Czasami też oprócz gałązki świerku można na wigilijnym stole postawić figurkę renifera. Żyjemy w tak ciekawych czasach, że znalezienie odpowiedniej dla siebie ozdoby bożonarodzeniowej nie jest problemem. Dobrym kierunkiem, jaki obrali designerzy wielu marek, które mają szeroki wachlarz dodatków wnętrzarskich Christmas, jest ich dwufunkcyjność. Prostym przykładem jest figurka żołędzia marki Bloomingville, która tak naprawdę jest pojemnikiem na drobne słodkości. Albo wazon marki Sagaform, który jednocześnie jest świecznikiem.

Postaw na świeczniki! 

Są też inne świeczniki, niemniej finezyjne i eleganckie. Jak marmurowy świecznik ze złotym akcentem od marki OYOY, czy duży, złoty czarny świecznik Stelton mieszczący 4 świeczki, który będzie się pięknie prezentował na dużym stole poprzekładany gałązkami świerku, albo… powieszony pod sufitem!

Wszechobecne ozdoby

Czasami też taki mały akcent jak obręcz na serwetki z motywem świątecznym robi wrażenie. Ekologiczne i minimalistyczne od firmy Oohh, czy trochę inaczej, z dodatkiem złota i srebra od firmy Rosendahl, które można też powiesić w oknie czy na choince.

Równie ważne też są ozdoby świąteczne do powieszenia na ścianie. Kalendarz adwentowy powinien przypaść do gustu nie tylko dzieciom. Tak samo jak duże i pojemne skarpety na prezenty do powieszenia nad kominkiem.