Cena (PLN)

Cena

  • 215,00 zł - 2 190,00 zł

    -

Aktywne filtry

Pappelina to dywany nowoczesne, które są hipoalergiczne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Słyną ze swojej jakości, trwałości oraz zadziwiającej miękkości. Występują w naprawdę wielu odsłonach, zdolne wpasować się do salonu, pokoju dziecięcego czy łazienki, będąc świetną alternatywą dla tradycyjnych dywanów.

Z czego są zrobione dywany Pappelina?

Szwedzkie dywany Pappelina zostały wykonane z PVC wolnego od ftalanów, który jest wytwarzany z niskim poziomem emisji dwutlenku węgla i uwalniania energii. Wszystkie dywany są miękkie w dotyku i można je używać z obu stron, które nierzadko różnią się kolorystycznie. Tworzywo, z którego są wykonane sprawia, że dywan nie przesuwa się podczas odkurzania czy mycia podłogi. Wszystkie dywany Pappelina są plecione w Szwecji z użyciem dużo większej ilości surowca na pojedynczy dywan niż u konkurencji.

Dywan łatwoczyszczący wysokiej jakości

Każdy nowoczesny dywan sygnowany marką Pappelina jest także idealną opcją dla posiadaczy psa czy kota w domu. Sierść zwierzaków nie wbija się we włókna, jednocześnie pozostając odpornymi na ich pazurki. Te skandynawskie dywany posiadając znak jakości Reach® czy certyfikat trudnopalności Cfl-s1, który pozwala użytkować dywany Pappelina w miejscach publicznych. Wszystkie chodniki czy nawet najmniejsze maty od tej szwedzkiej marki są także przystosowane do prania w pralce oraz ogrzewania podłogowego.

Dywan Pappelina - nie tylko indoor

Pappelina zadbała również o możliwość przyozdobienia naszej przestrzeni outdoordywany można ulokować na tarasie, balkonie, przy basenie. Trwały materiał, z którego są wykonane, gwarantuje trwałość kolorów (ISO 105-A05 z wynikiem 4 w skali 1-5) oraz ogranicza wchłanianie wilgoci. Ta cecha sprawia, że w dywany Pappelina można też wyposażyć swoją kuchnię czy łazienkę.

Nowoczesne dywany - styl skandynawski i nie tylko

Dywany idealne do salonu i dla dzieci, wyznaczą wspaniałą przestrzeń spotkań towarzyskich i zabaw. Wzornictwo Skandynawskie, nowoczesne czy glamour, a może dywan w geometryczne wzory? Miłe w dotyku, przede wszystkim miękkie dla stopy, tekstylia Pappelina pozwolą urządzić każde współczesne wnętrze.