Lista produktów marki Grupa

Minimalizm, innowacja i funkcjonalizm są najczęściej przypisywane skandynawskiej szkole designu. Patrząc na projekty marki Grupa właśnie do niej można przypisać ich oświetlenie i meble. Jednak ten chorwacki producent i studio projektowe w jednym zdecydowanie i odważnie wykracza poza ramy zwykłego współczesnego wzornictwa.

W swojej ofercie Grupa ma wiele produktów wysokiej jakości. Są niezwykle użyteczne i dekoracyjne, zawsze wykonane ręcznie przez rzemieślników. Każda lampa wisząca czy stojąca, duża i mała, dostarczając światło promieniuje także niezwykłym kunsztem i precyzją wykonania. Możliwość ich regulacji dostarcza wiele swobody przy tworzeniu aranżacji, pozwalając łączyć surowe metalowe czarne lampy czy miękkie tapicerowane fotele ze sobą oraz innymi akcesoriami.

Grupa jest skierowana dla miłośników ręcznej racy, niepowtarzalnych przedmiotów i urzekającego designu. Ich lampy Arigato czy Ili Ili, tak samo jak meble do wnętrz, już od lat podbijają serca Europejczyków. Robią to taktownie, ze smakiem, zawsze zaspokajając swoimi produktami współczesne potrzeby estetyczne i funkcjonalne.