Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 9,00 zł - 390,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Jeżeli zachodzisz w głowę jak ładnie udekorować dom na święta, to pamiętaj, że rok 2018 obfitował w wiele trendów, które mają swoje charakterystyczne cechy. Inspirując się i łącząc je z motywami świątecznymi, można zadbać aby nasze wnętrze było przytulne i kolorowe a choinka modnie ubrana.

Lampki LED nie tylko na choinkę 

Nasz sklep internetowy został zaopatrzony w lampki LED z miedzianego drutu czy w lampki gwiazdki. Łatwe do zamontowanie oświetlenie, którym można podkreślić girlandę, stroiki, czy świąteczny stół. Jesteśmy tutaj zgodni, że to ciepłe, kojące oświetlenie jest podstawą bożonarodzeniowego wystroju.

Bombki, zawieszki, a może złote ornamenty? 

Bombki świąteczne i inne wiszące ozdoby występują w niezliczonych kolorach, wzorach i rozmiarach. Klasyczne okrągłe bombki ze szkła czy białe porcelanowe zawieszki? A może srebrne lub złote ornamenty w kształcie serca, gwiazdy i elfa? Warto przemyśleć jaki chcemy osiągnąć efekt – minimalistyczny, z jednym, maksymalnie dwoma kolorami, czy pełną feerię barw i kształtów?

Ozdoby choinkowe w prosty sposób są w stanie nadąć wnętrzu inny wymiar. Wierzymy, że wraz z produktami z naszej oferty uda Ci się skomponować piękną i zachwycającą kompozycję.