Lista produktów marki Oohhx

Dodatki do wnętrza w stylu ekologicznym, które pomagają naszej planecie, cieszą się rosnącą popularnością. Jest to bardzo dobra wiadomość a my z chęcią i nie ukrywaną dumą udostępniamy takie produkty. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć skandynawskiej marki Oohhx.

Marka Oohh dała się już poznać światu z wielu dobrych stron. Jej eco produkty do ogrodu oraz wnętrz – rozmaite doniczki, osłonki, wazony czy nawet wieszaki i organizery – zostały wykonane z recyklingowych materiałów takich jak papier czy filc. Teraz Lübech Living pod szyldem Oohhx stawia na szkło!

Kolekcja powstaje w Europie i składa się w 100% z przetworzonego wtórnie szkła. Tak jak swoja siostra, oferuje produkty wykonywane ręcznie a większość z nich jest dmuchana. Tym sposobem marka Oohhx łączy w sobie troskę o przyrodę oraz przepiękny niepowtarzalny design.

Recykling pomaga oczyścić Ziemię, poprawia ogólną kondycję powietrza i gleby. Co najważniejsze jednak, mamy okazję nauczyć się nowego spojrzenia na świat i zmiany stylu życia. Odzysk surowców wtórnych to już nie tylko sposób dbania o przyrodę, to także modny i aktualny sposób na upiększenie otoczenia.

Szkło może być przetworzone niezliczoną ilość razy. Nie tracąc przy tym na swojej jakości pozwala się formować tak jak tylko zechcemy. Wszystkie dodatki do domu od Oohhx utrzymane są w konwencji minimalizmu i duchu skandynawskim. Zarówno wazon czy świecznik na tealighty jawi się niezwykle elegancko poprawiając nasz nastrój i piękny wystrój wnętrza.