Lista produktów marki Sagaform

Można by rzec, że Sagaform to opowieść najlepsza w swoim gatunku. Historia o pasji do tworzenia niebanalnych oraz radośnie usposabiających i cieszących oko form użytkowych. Repertuar Sagaform to kultowe akcesoria kuchenne oraz To Go o nordyckim rodowodzie, które przenikają się z fantazyjnym designem i pięknem, zawsze będąc idealna opcją na upominek.

Tym co wyróżnia ofertę Sagaform są prześliczne opakowania prezentowe, w których dostarczane są produkty. Będą idealne jako podarek na Walentynki, Dzień Matki, Święta Bożego Narodzenia oraz wszystkiego pomiędzy!

Funkcjonalne produkty-hybrydy, takie jak bidony z wbudowanym pojemnikiem na owoce, pomysłowe zestawy koktajlowe, designerskie karafki i stylowe kieliszki to kolejny atut Sagaform. Świadczy o stałej potrzebie rozwoju i chęci ułatwienia swoim konsumentom życia.

Dobrane akcesoria grillowe i outdoorowe od Sagaform uczynią Cię bohaterem domowych przyjęć w sezonie wiosenno-letnim podczas organizowanego grillowego wieczoru z przyjaciółmi i rodziną. Marka Sagaform pomyślała o wszystkim, by zarazić Cię kolorową pasją i energią twórczą, a także umilić Tobie czas - tak w domu, jak i na świeżym powietrzu.