Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 80,00 zł - 4 699,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Mebelki dla dzieci są zawsze priorytetem przy urządzaniu pokoiku dla naszych pociech. Przy stoliku poznają pierwsze literki a w łóżku marzą o przyszłości. Dzieciaki mają też cała gamę zabawek – klocków, z drewna i tych pluszowych.

Jednak równie ważne są tekstylia. Wełniany dywan nie tylko ociepli i rozjaśni całe wnętrze ale także dostarczy bezpieczną przestrzeń do zabawy. Pośród naszej oferty można wyróżnić wiele dywanów także przystosowanych do małych alergików, które łatwo utrzymać w czystości, i które same mają właściwości antyalergiczne.

Duże, małe, prostokątne i okrągłe, i co najważniejsze – różnobarwne. Prawa rewia kolorów i wzorów. Marka OYOY czy Bloomingville dostarczają wiele inspirujących wzorów, które pobudzają wyobraźnię. Do dyspozycji mamy dywan w auta czy w kształcie zwierzaków. Z łatwością można znaleźć dywan unisex jak i bardziej wyprofilowany dla dziewczynki albo chłopca.

Tekstylia to jednak nie tylko dywany. Nasz sklep internetowy oferuje także różnej maści poduszki oraz przytulanki. Dekoracyjne ale i te do spania, w odważne barwy i monochromatyczne. A na dodatek istne 2 w 1, czyli poduszki w kształcie zwierząt czy cukierków! Można się nimi bawić a później uciąć popołudniową drzemkę. Małpka, żyrafa, kot, koń i pies, w akompaniamencie istnego zoo, będą wiernymi towarzyszami zabaw, także w podróży.