Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 1 104,00 zł - 20 299,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Wspólne posiłki, długie rozmowy, uroczystości, czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Ich wspólnym mianownikiem jest… stół. Zawsze kiedy zjeżdżają się goście przejmujemy się przygotowaniem obiadu, ciasta i kawy, żeby ich usadzić wygodnie i obok jakiej osoby. Ale nie zaprzątamy sobie głowy, że gdyby nie ten duży mebel, to wszystko byłoby niemożliwe. Stół do jadalni jest ważny, niesie ze sobą symbolikę – jest nawet kluczowym elementem niejednej legendy. Dlatego wybór odpowiedniego jest tak ważny.

Stół sercem domu 

Styl całego pomieszczenia a także dostępne miejsce grają tutaj istotną rolę. Masywne, drewniane stoły nie będą się gryzły z nowoczesnymi, jasnymi wnętrzami. Tak samo metalowe, smukłe stoły zestawiony z krzesłami w stylu romantycznym albo shabby chic.

Warto przejrzeć naszą ofertę, ponieważ jest szeroka a prezentowane stoły wykonane w niejednym stylu. Znajdziesz tu różnej wielkości meble prostokątne i okrągłe, z różnych materiałów. Łączy je trwałość, funkcjonalność i dobry design, pośród których znajdą się także produkty marek premium.