Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 166,00 zł - 3 399,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Idealnym miejscem na lustro stojące jest korytarz lub przedpokój, w których służy ono do sprawdzenia swojego wyglądu i fryzury przed wyjściem. Ponadto, optycznie powiększa wnętrze i gwarantuje nowoczesny design.

Wybierając lustra do poszczególnych wnętrz, należy wziąć pod uwagę rodzaj, wielkość i wygląd pomieszczenia. Na niewielkich powierzchniach idealnie sprawdzi się klasyczne, stojące lusterko z delikatną, białą lub czarną ramą, które rozświetla i odbija słońce. Jest idealne do miejsc urządzonych w skandynawskim stylu.

W naszym sklepie internetowym proponujemy lustra w każdym stylu, między innymi:

  • nowoczesne oraz industrialne i retro,

  • okrągłe, owalne,

  • ścienne, podłogowe,

  • w metalowej, mosiężnej, dębowej lub ciemnej ramie.

To obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania, które może służyć jako gustowna dekoracja.

Do dużych sypialni lub innych, większych przestrzeni polecamy stylowe lusterka z półkami. Są bardzo funkcjonalne, a trzymane na nich książki i dekoracje zmieniają wygląd pomieszczenia. Do sypialni sprawdzą się lustra ścienne, znajdujące się przy garderobie. Odbicie promieni słonecznych rozświetli pokój i optycznie powiększy przestrzeń.

Współpracujemy z niezawodnymi producentami, których wyróżnia najwyższa jakość produktów. Należą do nich: Be Pure Home, Bloomingville, Dutchbone, HK Living, House Doctor, Hübsch, MENU, Norm, Skagerak, White Label Living, Woood, Zuiver.