Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 104,00 zł - 4 734,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Urządzając pomieszczenia sanitarne, nie sposób zapomnieć o takich akcesoriach, jak lusterka kosmetyczne do łazienki. Wbrew pozorom, pełnią one więcej niż jedną funkcję. Prócz tego, że możemy się w nich przejrzeć i sprawdzić, czy dobrze wyglądamy, są także niezawodną dekoracją.

Jakie lusterko wybrać? 

Te w złotej ramie nadadzą wnętrzu szyku i klasy. Będą odpowiednie do projektów w klasycznym i modernistycznym stylu. Z kolei proste, kanciaste, czarne obramowania to znak rozpoznawczy loftów i industrialnych wnętrz. Ponadto, gdy na ich tafle padną promienie słoneczne, odbiją światło i nadadzą pomieszczeniu świetlistości, a także wizualnie powiększą powierzchnię.

Natomiast przy pomocy lusterek kosmetycznych jesteśmy w stanie wykonać precyzyjny i profesjonalny makijaż. Lusterka do makijażu dostępne są w wielu wariantach – takie, które możemy postawić w dowolnym miejscu, te, przymocowane do ściany poprzez praktyczną harmonijkę, a także niestandardowe lustra w formie wieszaków. Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.