ZWROTY + REKLAMACJE

 REKLAMACJE

Produkty oferowane przez DECO SKŁAD to produkty o najwyższej jakości. Jeżeli zamówiony produkt posiada wady, zgłoś nam to drogą reklamacji wysyłając Formularz Reklamacji na e- maila: biuro@decosklad.pl 

ZWROTY

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Jak przygotować produkt do zwrotu?

1. Zabezpiecz zwracany produkt oraz umieść go w kartonie razem z wypełnionym i podpisanym Formularzem Zwrotu (pobierz)

2. Wysłać na adres: Deco Sklad, ul. Franciszka Firlika 18a, 60-692 Poznań

    z dopiskiem ZWROT

3. Zwrot towaru dokonywany jest na koszt nadawcy.

UWAGA! Nie przyjmujemy zwrotów towaru za pobraniem

Prawo do odstąpienia od umowy

  1. Zgodnie z brzmieniem art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach Konsumenta, każdemu Klientowi będącemu jednocześnie Konsumentem przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni, bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia liczony jest od momentu objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta osobiście lub przez osobę trzecią przez niego upoważnioną do odbioru Towaru, inną niż przewoźnik.
  2. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi będącemu jednocześnie Konsumentem w szczególności, gdy Sprzedawca wyprodukuje Towar według specyfikacji Klienta, na jego indywidualne zamówienie, zgodnie z art. 38 ust. 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta oraz w odniesieniu do pozostałych umów, o których mowa w wyżej wskazanej podstawie prawnej.
  3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować Sprzedawcę, przesyłając jednoznaczne oświadczenie woli odstąpienia od umowy:

a)        w formie papierowej na adres ul. Firlika 18, 60-692 Poznań;

b)        drogą elektroniczną na adres biuro@decosklad.pl

  1. Klient może skorzystać z oświadczenia o odstąpieniu od umowy, stanowiącego Załącznik nr 1 do Regulaminu Sklepu internetowego. Skorzystanie z formularza nie jest obowiązkowe, a także nie stanowi warunku do prawidłowego odstąpienia od umowy przez Klienta.
  2. Do zachowania 14 dniowego terminu do odstąpienia od umowy zawartej na odległości wystarczy przesłanie oświadczenia woli o odstąpieniu, przed upływem wskazanego terminu.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulamin Sklepu


Najczęściej kupowane

DECO SKŁAD

Producenci

Nowe produkty

Promocje