Cena (PLN)

Cena

  • 116,00 zł - 10 399,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

W każdym domu warto mieć kilka butelek smacznego wina na własny użytek lub na wypadek wizyty niespodziewanych gości. Jednak piękne butelki również wymagają wyjątkowej oprawy, a więc odpowiedniego przechowywania. Idealnym do tego miejscem są meble na wino.

Pod ich nazwą skrywają się różnego rodzaju stojaki na wino, konsole, szafki barowe, szafki na wino oraz barki, które występują w różnym wzornictwie i wersjach kolorystycznych. Dzięki temu idealnie wtopią się w estetykę każdej przestrzeni.

Meble na wino to nie tylko praktyczny dodatek służący do przechowywania wina. To także ciekawa ozdoba, która w fantastyczny sposób urozmaici przestrzeń oraz podkreśli jej ekskluzywność. Wśród nich odnajdziesz barki wyposażone w półki oraz uchwyty na kieliszki czy minimalistyczne stojaki nadające się do piwniczek i spiżarń albo biurkowe konsole.

Sami goście przy okazji docenią fakt wyjmowania butelki z przeznaczonej ku temu przestrzeni. Na naszą uwagę zasługuje przede wszystkim ich różnorodna stylistyka. Możemy pokusić się o modele modernistyczne i nowoczesne wykonane z metalu, mosiądzu i żelaza lub bardziej futurystyczne - których głównym materiałem jest drewno i szkło.