DOSTAWA + PŁATNOŚCI

DARMOWA DOSTAWA OD 21.09 do 30.09 z kodem: FREE

DOSTAWA

Wszystkie zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Zamówienia powyżej 300 zł wysyłamy ZA DARMO.

Zamówienia poniżej 300 zł są wysyłane do klienta za dopłatą w wysokości 12 zł.

Zamówienie można odebrać bezpłatnie w sklepie stacjonarnym Deco Skład w Poznaniu przy ul. Franciszka Firlika 18a (wjazd od ul. Obornicka 287)                                              

DOSTAWA KURIEREM

Pierwsza próba doręczenia przesyłki przez kuriera DPD podejmowana jest pierwszego dnia roboczego po dniu nadania przesyłki, z zastrzeżeniem, iż wskazany termin podjęcia pierwszej próby doręczenia przesyłki jest terminem przewidywanym, a DPD gwarantuje, że podejmie pierwszą próbę doręczenia przesyłki do Odbiorcy nie później niż w drugim dniu roboczym po dniu nadania przesyłki. 

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zamówienia możliwy jest w sklepie firmy Deco Skład przy ul. Franciszka Firlika 18a (wjazd od ul. Obornicka 287 i do końca prosto) 

Przy odbiorze zamówienia należy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby zamawiającej. Zamówiony towar będzie można odebrać w godzinach otwarcia sklepu przez okres 2 tygodni od momentu otrzymania przez klienta informacji o skompletowaniu zamówienia i możliwości jego odbioru.

PŁATNOŚCI

Płatność za pobraniem - płacisz gotówką w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera, usługa płatna dodatkowo 10 zł, kwota pobrania nie może przekraczać 3 000 zł

Płatność za pośrednictwem serwisu: PRZELEWY 24

Płatność za pośrednictwem serwisu: PayU

Tradycyjny przelew bankowy - regulujesz należność za zamówione towary tradycyjnym przelewem bankowym na rachunek sklepu Deco Skład. Abyśmy mogli zidentyfikować Twoją płatność, wpisz w tytule przelewu numer zamówienia, który otrzymasz w e-mailu potwierdzającym jego złożenie.

Numer rachunku bankowego firmy Deco Skład:

Konto bankowe: ING Bank Śląski 

Numer konta bankowego: 38 1050 1520 1000 0092 1525 6997 

Adres: Ul. Franciszka Firlika 18a, 60-692 Poznań


Najczęściej kupowane

DECO SKŁAD

Producenci

Nowe produkty

Promocje