Lista produktów marki J-Line

J-LINE – marka stworzona przez kobiety  

J-line to marka, która powstała w 1978 roku w Belgii. Już od samego początku poszukiwała najnowszych trendów na całym świecie. Marka stworzona przez dwie siostry: Liliane oraz Chris obecnie wiedzie prym na rynku wyposażenia wnętrz. Jak twierdzą założycielki, marka podąża nie tylko za światową modą, ale i za własnymi gustami oraz intuicją.

Różnorodność i styl

Rodzinna marka J-line wyróżnia się przede wszystkim różnorodnością – znajdziemy tu zarówno meble w stylu boho, jak i oryginalne dodatki dla bardziej odważnych. Styl glamour przeplata się z naturalnym, industrialnym, vintage a także art deco. Co ważne, dwa razy w roku zostaje wprowadzona nowa, wyjątkowa kolekcja: wiosenno-letnia lub jesienno-zimowa. Każda z nich skierowana jest na nadchodzący sezon i dopasowana do potrzeb klientów.

Oferta J-Line

J-Line w swej ofercie ma meble, które zachwycą niemal każdego. Miłośnikom naturalnych projektów przypadnie do gustu krzesło Ana wykonane z drewna tekowego, natomiast koło komody Orea nie przejdą obojętnie zwolennicy stylu art deco. W ofercie znajdzie się również co nieco dla tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez industrialnych akcentów. W tym przypadku najlepszym wyborem będzie metalowa szafka wyróżniająca się surowym wykończeniem.