Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 52,00 zł - 7 680,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Dużo, dużo zabawek i jeszcze więcej, i jeszcze trochę! Każde dziecko jest co do tego zgodne, że układanek, figurek i przytulanek nigdy nie jest wystarczająco. Nasza oferta stale się poszerza o produkty znanych marek, które podbiły serca dzieci na całym świecie, a teraz mogą zasilić szeregi nigdy nieopadających z sił przyjaciół Twojego urwisa.

Zabawki dla dzieci można podzielić ze względu na ich rozmiar i materiał, z którego są wykonane. Te duże i wielkie przeważnie są wybierane jako prezent na urodziny, Boże Narodzenie czy z okazji przełomowych oraz ważnych wydarzeń jak pierwszy dzień w szkole. Duży pluszowy miś czy konik na biegunach nie tylko dostarczą frajdy ale i będą przypominać o dobrych chwilach spędzonych z kochającą rodziną.

Te mniejsze zabawki to dobra okazja na uzupełnienie tych dużych. Jak chociażby drewniane owoce, lody, ciasto albo i zestaw małego kucharza. Chociaż dziecko o tym nie wie, bawiąc się nimi i naśladując swoich rodziców czy dziadków przygotowuje się do dorosłego życia. Na razie drewniany pomidor, cytryna czy marchewka jest krojona drewnianym nożem na niby, ale pozwala się nauczyć użytkowania podstawowych narzędzi, wyrabia pewniejszy chwyt i sprawność manualną, która będą niezbędne na dalszych stopniach edukacji oraz w życiu.

Jeśli mowa już o edukacji to może uczyć bawiąc? Dywan w abecadło ale też liczydło z tablicą kredową i zabawki do ciągnięcia, które jednocześnie pomagają się oswoić z cyframi czy pierwszymi działaniami. Drewniane samochodziki, do których w komplecie są dołączone znaki drogowe to także świetny sposób na naukę obcowania w społeczeństwie, przygotowanie do chociażby wyronienia karty rowerowej.