Dostępność

Dostępność

Cena (PLN)

Cena

  • 136,00 zł - 1 320,00 zł

    -

Marka

Marka

Aktywne filtry

Jeśli rzucane z góry światło główne to dla Ciebie rutyna i chcesz wprowadzić w mieszkaniu nutkę oświetleniowej innowacji – lampiony do domu sprawdzą się idealnie. Lampionami na świece możemy stworzyć w domu romantyczny nastrój. Wstawione do salonu dodadzą do zwykłej kolacji odrobinę magii. Natomiast zapalone wieczorem, mogą być niebanalną alternatywą do oświetlenia pokoju. 

Stwórz magię za pomocą lampionu 

Decydując się na wersję zapachowądodatkowo wypełnisz pomieszczenia przyjemnym zapachem. Wybierz wzór, kolor i materiał odpowiadający Twoim gustom i wystrojowi mieszkania. Latarnia bambusowa będzie doskonałym dodatkiem do projektu kolonialnego, z kolei proste czarne i metalowe latarenki na świece to dopełnienie stylu industrialnego, czy nawet skandynawskiej prostoty. Ustawione w salonie, na tarasie, czy na balkonie dodadzą urokliwego migającego blasku. Jeśli chcesz, aby na taras czy na balkon zawitała odrobina magii – lampiony do ogrodu będą jej nieodłącznym elementem. Ulokowane w pokoju czy w ogrodzie – naturalne źródło światła nigdy nie wyjdzie z mody.

Każdy z lampionów posiada wysokie walory estetyczne i funkcjonalne. Wszystkie posiadają unikalne kształty i dodatki – wyszły spod ręki artystów.