Lista produktów marki OYOY

Duńskie statki powietrzne już prawie od stulecia są oznaczane kodem OY. Niezależnie od ich rodzaju czy aktualnego miejsca pobytu mają ten kod na sobie. Dlatego nazwa OYOY dla marki jest tak istotna – niemożliwa do pomylenia z żadną inną, zawsze świadczy o duńskim pochodzeniu.

Lotte Fynboe niezbędną wiedzę i wykształcenie zdobyła w duńskiej szkole Danish design school Teko w Herning. Jako edukowany dekorator wnętrz i projektant mebli w 2012 roku założyła firmę OYOY. Jej główne motto „mniej znaczy więcej” pomaga kształtować przedmioty codziennego użytku i dekoracje, które w dużej mierze są odnowioną, przerobioną wersją wspomnień z dzieciństwa.

Gotowe produkty wykonane z troską o każdy szczegół mają przyjemne kształty i barwy. OYOY wytwarza je z naciskiem na design, funkcjonalność i solidność użytych surowców. Główną inspiracją marki jest klasyczny nordycki styl przejawiający niuanse prostoty z domieszką japońskich wpływów odznaczających się kombinacją tworzyw i kolorów.

Jakość i styl są widoczne również w kolekcji MINI OYOY, która jest na rynku od sezonu jesień-zima 2014. Słodkie zwierzątka z drewna, pluszaki, pościel, mebelki… Wybór jest obszerny i obejmuje istną feerię barw, których podstawą jest wytrzymały materiał i miękkość. Wszystkie dywany w auta i przytulanki będą odpowiednie na prezent już dla niemowlaków. Dla starszaków także przewidziano towarzyszy zabaw, już w postaci większych zabawek.