Lista produktów marki Zone Denmark

Akcesoria i dekoracje do wnętrz marki Zone Denmark to odrobina klasyki i elegancji składających się na ofertę modnych, lecz równocześnie ponadczasowych, skandynawskich artykułów wyposażenia kuchni i łazienki. Utrzymując swoje produkty w nurcie minimalistycznym Zone Denmark wcale nie boi się przełamywać konwenansów i nierzadko, oprócz czerni i bieli, sięga po odważniejsze kolory.

Marka może pochwalić się współpracą z najwybitniejszymi projektantami, a także licznymi nagrodami w dziedzinie designu. Dozownik do mydła czy ręcznik kąpielowy Zone Denmark, dostępne w naszym sklepie internetowym, to propozycja dla wielbicieli nowoczesnego stylu i wyrazistej formy, prostego wzornictwa oraz harmonijnych wnętrz.

Marka interpretuje trendy i opowiada o nich we własnym, uniwersalnym, a jednak bardzo oryginalnym, języku designu. Pozostając w zgodzie z nordycką estetyką, konsekwentnie skłania się ku prostej i minimalistycznej, momentami nawet ascetycznej formie.

Melamina, naturalna bawełna i miły w dotyku soft touch niezmiennie goszczą w katalogu marki, stanowiąc o wysokim standardzie jej wieszaków, podkładek pod gorące naczynia czy zestawów do czyszczenia. Zone Denmark inspiruje i zachwyca. Wyraża ideę piękna zaklętego w przedmioty codziennego użytku, rzucając tym samym prawdziwe wyzwanie swoim konkurentom w branży wnętrzarskiej!