Lista produktów marki Biotika

Suszona lawenda, drewniane podkładki, woski zapachowe i dużo więcej innych pachnących dodatków do wnętrza, ale przede wszystkim świeczki zapachowe. Produkty te łączą wykonanie w zgodzie z naturą i duchu zero waste a także to, że są sygnowane marką Biotika.

Marka podkreśla, że nie wszystko musi być idealne – bo to jest nudne. Lepiej postawić na naturalność, autentyczność i szczęście. Dlatego ich produkty są wykonywane ręcznie. Woski są wolne od parafiny, która została zastąpiona woskiem sojowym, a knoty są z bawełny. Kiedy świeczka się wypali – producent poleca zostawić pojemniczek i dać mu drugie życie.

Opolska Biotika cały czas się prężnie rozwija. Jest świeża i pozytywnie nastawiona do świata. Oferowane przez nich produkty pokrywają się z wieloma ekologicznymi nurtami, w tym z weganizmem. Jeśli lubisz relaks w towarzystwie pięknych aromatów i świadomości, że aby to osiągnąć pomagasz środowisku – to marka właśnie dla Ciebie! Bo jak sami o sobie piszą „Biotika powstała z miłości do natury i do drobnych przyjemności”.