Lista produktów marki Candly Co.

Jakość i indywidualne podejście do klienta to priorytet dla marki Candly Co. Dlatego ich świece zapachowe są produkowane w limitowanych edycjach. Na każdą pojedynczą sztukę przeznaczają odpowiednią ilość czasu i dbają nawet o najmniejszy detal.

Nic tak nie wpływa na nasze mózgi jak zapach, żaden obraz czy dźwięk. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jaka woń będzie w stanie przywołać beztroskie dzieciństwo, wakacje czy pierwszą miłość. Nuty świec Candly specjalnie zostały dobrane tak, aby grać na zmysłach. Po podpaleniu mamy niezwykłą okazję przypomnieć sobie najcenniejsze i najskrytsze marzenia i się w nich rozpłynąć…

Owe aromaty, bogate i niepozbawione nowatorskich rozwiązań, pochodzą z francuskiego Grasse – światowej stolicy perfum, i stanowią 20% każdej świeczki. Są niezwykle intensywne i długo się utrzymują, nawet jeśli świeca nie jest zapalona. Łączenie aromatów z woskiem wegańskim, który jest bazą do powstania świec Candly, oraz rozlewanie całości do szklanych opakowań, odbywa się w Polsce. Cały proces jest przeprowadzony ręcznie.

Jeśli jesteś marzycielem i nie poddajesz się mimo przeciwnościom losu. Jeśli patrzysz na świat poprzez różowe okulary, kochasz wyzwania i żyjesz pasją – świeczki Candly zostały stworzone właśnie dla Ciebie. Podkreśli to nie tylko odpowiednia woń, ale też specjalny napis na opakowaniu. Zgodny z Twoim duchem i charakterem a także jako trafiony prezent dla najbliższych.