Lista produktów marki It's About RoMi

It’a about RoMi to holenderska marka, która zasłynęła na świecie przede wszystkim za swoją kolekcję lamp. Są unikatowe a przy tym zachwycają swoim designemfunkcjonalnością. W katalogu Producenta można znaleźć bardzo szeroki wachlarz oświetlenia, które łącząc w sobie nurty przecierają szlak wzornictwa.

Szeregi It’s about RoMi zasilają realiści z otwartą głową. Od 1993 roku projektują lampy i dodatki do wnętrz w co wkładają dużo pracy, ale i przyjemności. Ich oddanie nie zostaje bez wpływu na finalne projekty. Każda lampa wisząca do salonu czy nawet najmniejsza lampka nocna są wyraziste i mają swojego własnego ducha.

Na ich niepowtarzalność wpływa otoczenie, przyroda, a przede wszystkim życie w mieście, które jest największą inspiracją dla projektantów It’s about RoMi. Wcale się z tym też nie kryją, nazywając swoje lampy na cześć wielkich i świetnych miast z całego świata.

Produkty są wykonywane z przeróżnych materiałów. Dzieli je także styl i forma. Łączy z kolei użyteczność oraz dbałość o szczegóły. Znajdzie się tutaj bowiem coś dosłownie dla każdego. Nowoczesne lampy minimalistyczne, ciężkie i wykonane z metalu w stylu loftowym. Albo wręcz przeciwnie - delikatne i lekkie klosze ze szkła czy naturalne drewniane oprawy wprost stworzone do wnętrza skandynawskiego.

Lampa z betonową oprawą, mosiężnym kloszem a na następnej stronie Katalogu nowoczesna oprawa żelazna, której formy nie da się opisać jednym zdaniem. Niezależnie od tego, czy Twój dom jest wypełniony meblami w stylu retro albo czy na środku salonu masz wielki romantyczny puchaty dywan, albo jutowy – z It’s About RoMi znajdziesz lampę, która wpasuje się do niego jak ulał.