Lista produktów marki Good and Mojo

Marka Good and Mojo za priorytet stawia ochronę środowiska i pomoc ludziom. Dlatego właśnie swoje lampy wytwarza z ekologicznych surowców: pozyskiwanych z materiałów wtórnych, łatwo odnawialnych i nienaruszających ekosystem. Jakby to nie było wystarczającym powodem, by ulokować oświetlenie Good and Mojo w swoim wnętrzu, to każda lampa ma piękny design połączony z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.

Good and Mojo jest zarządzana przez skandynawską grupę It’s Abour RoMi, której produkty również można spotkać w naszym sklepie internetowym. Od samego początku swojego istnienia, czyli od 2016 roku, Good and Mojo było przedstawiane jako marka niezwykła i z celem - część zysków z każdej sprzedanej lampy przekazuje na fundację dostarczającej oświetlenie do biedniejszych domostw.

Jednak głównym powodem powstania Good and Mojo zdaje się być troska o środowisko i cały ekosystem. Każda ich lampa wisząca, stołowa czy podłogowa, jest wykonana w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem, który jest credo tej marki. W swojej ofercie mają lampy drewniane, z korka czy rattanu. Nie zabrakło także bardziej egzotycznych materiałów, jaka abaca, bambus, czy nawet skała wulkaniczna!

Good and Mojo oprócz naturalnych materiałów oraz ich odpadów, takich jak drewniane wióry, często sięga po recyklingowe szkło czy stare opony. Nadając im drugie życie, tworzy oświetlenie do salonu i sypialni, które zachwyca ludzi na całym świecie designem i kunsztem ręcznej pracy. Nierzadko wyposażone w system LED, regulację wysokości i podsufitki, lampy Good&Mojo będą służyć długie lata w naszym domu a także pomogą odetchnąć naszej planecie.